Home / Banyo Dekorasyon / Yuvarlak Banyoda Eşya Seçimi

Yuvarlak Banyoda Eşya Seçimi

Yuvarlak banyolar, belki de evin en zor dekore edilen alanlarından biridir. Çünkü yuvarlak bir alana eşya konumlandırmak epey zordur. Böyle bir banyoda kullanılan perde, banyo ürünleri ve paspasların daha özenli seçilmesi gerekir. Banyonuz yuvarlak ise bu alana uygun bir küvet seçimi işinizi büyük oranda kolaylaştıracaktır. Birçok insanın yaptığı hatalardan bir tanesi, banyonun şekline ve büyüklüğüne uygun bir küvet yerine daha büyük ya da daha küçük bir küvet tercih edilmesidir. Hatalara düşmeden zoru kolay edip yuvarlak banyonuza uygun seçimler yapabilmeniz için: Yuvarlak Banyoda Eşya Seçimi!

Yuvarlak Banyo İçin Eşya Seçimi

Yuvarlak bir banyoya sahip iseniz o şekle uygun eşyalar satın almalısınız. Farklı tipte pek çok banyo eşyası bulunduğu için sizin kendi zevkiniz de burada önemlidir.  Hem zevkinizi hem de ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak dekore edilmiş bir banyo muazzam olacaktır. Banyonuz yuvarlak olduğu için dört köşe eşyalardan ziyade, köşesiz ve oval eşyalar yerleştirmeniz gerekir. Aynı zamanda bu eşyalar, banyonuzun büyüklüğü ile de orantılı olmalıdır. Eşya seçiminde bulunurken yalnızca şekline değil, desenine ve rengine de özenle karar vermeniz gerekir. Banyonuza yerleştireceğiniz eşyalarda mermer desenler çok şık duracaktır. Özellikle de siyah ya da beyaz renklerde ise… Banyo renginde en popüler tercihler siyah ve beyazdır ancak bu renklerden yalnızca birini kullanmak, banyonuzu boğucu bir ortama dönüştürebilir. Siyah – beyazın birleşiminden yararlanarak ortaya muazzam bir görüntü çıkarabilirsiniz. Böyle durumlarda zıt renkler birbirlerini tamamlayabilmektedir. Örneğin; banyonuzun zemini ve duvarları siyah ise eşyalarınız beyaz olmalıdır ya da tam tersi…

Bu yazımızda, yuvarla bir banyoya sahip olanların eşya seçiminde nelere dikkat etmesi gerektiğinden bahsettik. Daha fazla banyo dekorasyon önerisi için sitemizdeki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

About iga

Check Also

En Şık Banyo Modelleri

En şık banyo modelleri için farklı pek çok alternatif bulunmaktadır. İlk olarak banyonuzun spor mu şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.