Home / Banyo Dekorasyon / L Banyo Dekorasyonu

L Banyo Dekorasyonu

L banyo dekorasyonu yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. L banyo dekorasyonu şeklinden ötürü diğerlerine göre daha zahmetli olabilir ama yine de çok şık bir banyo dekorasyonu yapabilirsiniz. Bu şekildeki banyoları dekore ederken eşyaları daha özenli seçmeli ve banyonun alanını korumalısınız. Banyonun alanını daraltırsanız hem işlevselliğini yitirecek hem de nahoş bir görüntü meydana gelecektir. L banyo dekorasyonu yapmadan önce banyonuza uygun bir minimal küvet almanızı tavsiye ederiz. L banyolarda büyük küvetler pek hoş ve estetik durmaz. Daha sonra bu küvete uygun şık ve yeni model bir duş kabini yaptırmalısınız. Musluklar ve banyo dolabı birbiriyle uyum içerisinde olmalıdır.

L Banyo Dekorasyonu İçin İpuçları

Pek çok kişi L banyo dekorasyonu ipuçlarını merak ediyor ve L şeklindeki banyolarını bu ipuçları doğrultusunda düzenlemek istiyorlar. Banyonuzu tasarlamadan önce mutlaka banyonuza uygun eşyalar almalı veya yeniden yaptırmalısınız. Eğer banyonuzdaki eşyalar çok eski değilse bunları ufak bir tadilatla daha kullanışlı ve şık hale getirebilirsiniz. Banyonuzdaki paspas veya halı, banyonuzun diğer eşyalarıyla uyumlu olmalıdır. Banyoda renk tercihi çok önemlidir ve özellikle açık tonlar tercih edilir fakat son yıllarda mat ve siyah, kahverengi gibi tonlar çok beğeniliyor. Bu yüzden koyu tonları tercih ederek banyonuza daha asil ve sade bir görünüm kazandırabilirsiniz. Banyonuzun daha ferah ve romantik görünmesini istiyorsanız pudra tonlarını tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

L Banyo Nasıl Dekore Edilir

Pek çok kişi L şeklindeki banyoların nasıl dekore edildiğini merak ediyor ve bu konu hakkında yardım istiyor. Eğer kafanızda herhangi bir dekorasyon fikri yoksa ilk olarak bir iç mimardan yardım alabilirsiniz ama bir uzmanla çalışmadan önce de mutlaka kendi fikirlerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Kendi zevkinize uygun bir banyo tasarlarsanız banyonuzda sürekli zaman geçirmek istersiniz.

Banyonuzu dekore ederken, banyonuzun çok klasik değil de hem şık hem spor olmasına özen gösterin. Banyonuzun L şeklinde olması bazen de avantaj sağlayabilir. Banyo çok yıkanan bir alan olduğundan dolayı buradaki eşyaların ve fayansın suya dayanıklı olması gerekir. Eşyalarınızın renklerini seçerken de kolay temizlenebilme özelliğini göz önünde bulundurmalısınız. Abartılı süs eşyaları yerine birkaç sade aksesuar daha doğru bir tercih olacaktır.

About iga

Check Also

En Şık Banyo Modelleri

En şık banyo modelleri için farklı pek çok alternatif bulunmaktadır. İlk olarak banyonuzun spor mu şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.