Home / Banyo Dekorasyon / L Banyo Dekorasyon Fikirleri

L Banyo Dekorasyon Fikirleri

L banyo dekorasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. L banyo dekorasyonu, diğer banyo modellerine göre daha zahmetli olabilir çünkü şekil itibariyle biraz dezavantajlıdır. Bu banyoyu dekore ederken eşyalarını daha dikkatli seçmeli ve banyonun alanını korumalısınız. Banyonun alanını daraltırsanız hem kullanışsız olur hem de istenmeyen bir görüntü oluşur. L banyo dekorasyon fikirlerinin ilk adımı olarak banyonuza uygun bir minimal küvet almanızı tavsiye ederiz. L banyolarda büyük küvetler pek hoş durmaz ve estetik olmayan bir görüntü meydana gelir. Daha sonra bu küvete uygun şık ve yeni model bir duş kabini yaptırmalısınız. Musluklar ve banyo dolabı birbiriyle uyum içerisinde olmalıdır.

L Banyo Dekorasyon Fikirleri

Birçok kişi L banyo dekorasyonu fikirlerini merak ediyor ve banyosunu yeniden dekore etmeyi düşünüyor. Banyonuzu dekore etmeden önce mutlaka banyonuza uygun eşyalar almalı ya da yeniden yaptırmalısınız. Eğer banyonuzdaki eşyalar çok eski değil ise bunları ufak bir tadilat ile daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Banyonuzdaki paspas veya halı banyonuzun diğer eşyalarıyla uyumlu olmalıdır. Banyoda renk tercihi çok önemlidir ve özellikle açık tonlar tercih edilir fakat son zamanlarda mat ve siyah, kahverengi gibi tonlar çok beğeniliyor. Bundan dolayı banyonuzu koyu tonlardan oluşturarak daha asil ve sade bir görünüm sağlayabilirsiniz. Banyonuzun daha ferah ve romantik görünmesini istiyorsanız da pudra renk tonları tercih etmenizi öneririz.

Banyonuzu dekore ederken banyonuzun çok klasik değil de hem şık hem spor olmasına özen gösterin. Banyonuzun L şeklinde olması bazı durumlar için artı bir özellik olabilir. Banyo, çok yıkanan bir alan olduğu için buradaki eşyaların ve fayansın suya dayanıklı olması önem arz etmektedir. Aynı zamanda eşyalarınızın renklerini de temizliğe uygun olanlardan tercih etmenizi öneririz. Abartılı süs eşyaları yerine birkaç adet sade süs eşyası daha iyi olur.

About iga

Check Also

En Şık Banyo Modelleri

En şık banyo modelleri için farklı pek çok alternatif bulunmaktadır. İlk olarak banyonuzun spor mu şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.