Home / Banyo Dekorasyon / Kare Banyo Dekorasyonu

Kare Banyo Dekorasyonu

Yeni bir banyo yaptıracak ya da mevcut banyosunu yeniden dekore edecek olan ev sahipleri, bunu nasıl yapacağı konusunda kararsız olabilir. Siz de kare bir banyoya sahipseniz ve en iyi şekilde dekore etmek istiyorsanız bu yazı sizin için: Kare Banyo Dekorasyonu! Kare bir banyoyu dekore ederken ilk olarak banyonuzun şekline uygun mobilyalar seçmeniz gerekir. Eğer banyonuz çok kalabalık olursa banyonuz olduğundan daha da küçük gözükür. Banyonuzun kare şekliyle uyum sağlayan kare eşyalar kullanabilirsiniz. Kare bir banyoda önemli olan küvetin büyüklüğünün fazla olmaması ve yine onun da kare şeklinde olmasıdır. Kare ve orta büyüklükte bir küvet banyonuza şıklık katacaktır. Aynı zamanda banyonuzda daha zarif ve minimal dekoratif eşyalar konumlandırmanız iyi olacaktır.

Kare Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Banyolarda özellikle ayna seçimine özen gösterilmeli ve banyonuzu şık gösterecek bir ayna tasarlamalısınız. Banyo dekorasyonu hakkında son yıllarda birçok kişi fikir sahibi olmaya başlamış ve birtakım ipuçları almıştır. Kare banyonuzu açık tonlarda renkler ile tasarlamanız daha iyi olur ancak siyah tonlar da tercih edebilirsiniz.

Açık tondaki renkler banyonuzun daha zarif ve temiz görünmesini sağlarken koyu renkler karanlık bir görüntü oluşturabilir fakat yine de son yıllarda özellikle siyah tonlardaki banyolar popüler olmuş durumda. Banyonuza daha modern bir hava katmak için eski eşyalarınızı yenisiyle değiştirmeniz tavsiye edilir. Eşyalarınızı son yıllarda trend olan modellerden seçmeniz ve renk tercihini de buna uygun belirlemelisiniz. Banyoda daha kaliteli vakit geçirmek için banyonuzu daha şık ve zarif yapabilirsiniz.

Kare Banyo Dekorasyonu İçin İpuçları

Pek çok kişi banyo dekorasyonu ipuçları almak ister ve yeni bir banyoya sahip olmayı düşünür. Çünkü banyodaki eşyaların belirli aralıklar ile değiştirilmesi icap eder. Banyonuzu düzenli olarak temizlediğiniz için buradaki eşyaların aşınma seviyesine dikkat etmelisiniz. Çok hassas ürünler seçerseniz banyonuzdaki eşyalar kısa sürede yıpranır. Banyonuzdaki eşyaların daha uzun ömürlü olması için hangi malzemeden yapıldığına dikkat etmelisiniz. Eğer ıslaklığa dayanıklı bir malzeme değil ise bu eşyalar kısa sürede yıpranacaktır. Banyonuzdaki aynanın geniş ve göz alıcı olmasına özen gösterin. Göz alıcı ve farklı bir ayna banyonuzun daha şık görünmesine katkı sağlar ve banyonuzun havasını tamamen değiştirir.

About iga

Check Also

En Şık Banyo Modelleri

En şık banyo modelleri için farklı pek çok alternatif bulunmaktadır. İlk olarak banyonuzun spor mu şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.