Home / Banyo Dekorasyon / Döşenmiş Banyo Modelleri

Döşenmiş Banyo Modelleri

Ev döşeme örneklerinde son dönemlerde Döşenmiş Banyo Modelleri konusuna artan bir ilgi söz konusu. Aslına bakarsanız bu ilgi artışında yeni ve modern banyo döşeme modellerinin ve yeni trend duş tasarımlarının etkili olduğunu söylemek mümkün. Modern ve şık banyo aksesuarları sayesinde de banyolarınızı adeta bir salon şıklığında döşemeniz mümkün. Peki, banyo dekorasyonlarında en çok hangi dekorasyon fikirlerine rastlanıyor? Merak ediyorsanız Döşenmiş Banyo Modellerine dair fikirlerimize göz atmanızda yarar var.

Düz Camdan Duş Kabinleri

Banyolarına şıklığı taşımak isteyenlerin son dönemlerdeki tercihi, buzlu cam yerine düz camdan yapılmış duş kabinlerinin tercih edilmesi şeklinde ortay çıkabiliyor. Gerçekten de düz bir camdan oluşan duş kabinleri, buzlu cam ile yapılan duş kabinlerine nazaran oldukça şık bir görünüm oluşturuyor.

Ahşap ve Bambunun Banyolara Girişi

Ahşap kullanımı son dönemlerde ev dekorasyonlarının vazgeçilmezleri arasında görünüyor… Özellikle söz konusu banyo döşemeleri olduğunda. Ham ahşabın dekorasyonlarda sıklıkla kullanıldığını görebilirsiniz. Bu dekorasyon hamlesinden banyolar da nasibini almış gibi duruyor. Ahşap ve bambu banyo dekorasyonlarına rastlarsanız hiç şaşırmayın.

Koyu Renk Mermer ve Taşların Kullanımı

Koyu rengin banyo dekorasyonunda kullanımı oldukça yeni bir dekorasyon hamlesi olarak dikkat çekmektedir.. Daha önceleri aydınlık alanlar olarak görmeye alışkın olduğumuz banyolarda artık koyu renk mermer ve taşların da kullanılıyor olması, banyolara şıklık katan bir hareket olmuş diyebiliriz.

About iga

Check Also

En Şık Banyo Modelleri

En şık banyo modelleri için farklı pek çok alternatif bulunmaktadır. İlk olarak banyonuzun spor mu şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.