Home / Banyo Dekorasyon / Banyo İçin Duş Kabini Dekorasyonu

Banyo İçin Duş Kabini Dekorasyonu

Banyo İçin Duş Kabini Dekorasyonu önerilerimiz ile günün yorgunluğunu atıp rahatlamanızı sağlayan banyonuzu dekore edebileceksiniz. Duş kabini, her ne kadar bazı insanlar tarafından “olmasa da olur” gözüyle bakılsa da aslında her banyoda bulunması gerekendir. Banyonuzun alanı ne kadar olursa olsun, banyonuza yerleştireceğiniz bir duş kabini, banyonuzu daha işlevsel hale getirecektir.

Banyo Dekorasyonu İçin Duş Kabini Çeşitleri

Cam Duş Kabini

Cam duş kabinleri, küçük büyük her banyoda en çok tercih edilen modeldir. Epey işlevsel olmasının yanı sıra banyonuzun ıslanmaması için de elzem üründür. İşlevselliğinin yanında görsel açıdan da her banyoya yakışan bir modeldir.

Katlanır Sistemli Duş Kabini

En işlevsel duş kabinlerinden biri de katlanır sistemli duş kabini modelidir. Bu model, özellikle küçük banyolar için biçilmiş kaftandır. Banyonuz küçükse ya da banyonuzun alanından tasarruf etmek istiyorsanız banyonuzun fayans ve dolapları ile uyum içinde olacak renk ve modelde katlanır sistemli duş kabini tercih edebilirsiniz.

Üstten Askılı Duş Kabini

Görsel açıdan muazzam bir dekorasyon ürünü olan üstten askılı duş kabini, genellikle geniş ve ferah banyolarda tercih edilmektedir. Siz de binlerce farklı modelden birini seçip modern bir duş kabinine sahip olabilirsiniz. Özellikle kapalı alanları sevmiyorsanız bu ferah model, sizin için biçilmiş kaftan.

Profilsiz Duş Kabini

Profilsiz duş kabini, daha çok sadelikten ve klasik modellerden yana olanların tercihi olarak öne çıkmaktadır. Hem çok şık hem de çok kullanışlı olan bu modeller, banyonuzun alanına göre tasarlanabilmektedir. Bu nedenle hem küçük hem de büyük banyolar için uygundur. Bu model, otellerde de çok tercih edilmektedir.

About iga

Check Also

En Şık Banyo Modelleri

En şık banyo modelleri için farklı pek çok alternatif bulunmaktadır. İlk olarak banyonuzun spor mu şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.